Kedves Szülők! Tisztelt Szurkolóink és Szimpatizánsaink! Segítsenek nekünk, máris kezdhetjük a 2019/2020-as TAO támogatások megszerzését! Ezt a pénzt csak utánpótlás korú sportolóinkra költhetjük, a Kosársuliban edző és versenyző gyerekre.
Ha van ötletük, írjanak bátran: dr.elekandras@t-online.hu

Idényzáró street-ball 2012. október 22.
DAOP-5.1.3-2011-0002 pályázat részeként (6.)

Hódmezővásárhely, Hódtói Sportcentrum – 14.00 órától
A verseny célja: Az új granuflex burkolatot kapott street-ball pályán játéklehetőség a város fiataljai számára, az MKOSZ B3x3 szabályai szerint
Rendező: Vásárhelyi Kosársuli SE megbízásából a „Balogh Imre” Alapítvány
Lebonyolítás: Két korcsoportban 7-7 csapat nevezett. A 44 résztvevő 14 csapatot alakított ki. A győztesek a győztesekkel, a vesztesek a vesztesekkel játszottak. A végén döntő következett. Mindenki játszott minimum két meccset. Összesen 30 mérkőzés volt.